Concert Theatre Festival Family Education Sport Dance
Çevrimiçi bilet satma ve müşteri bilgilerini yakalama
Sanal etkinliğinizi doğrudan web sitenizden yayınlayın
Güvende kalın ve yetkisiz erişimi ortadan kaldırın

Sanal etkinlikler artık çok daha kolay

Etkinliklerinizi çevrimiçi ortama taşıyın ve küresel bir kitleye ulaşın. Hepsi bir arada canlı yayın yazılımımız, sanal etkinliklere kolaylıkla ve güvenli bir şekilde ev sahipliği yapmanızı sağlar.

Biletleri doğrudan web sitenizden satın

Lorem ipsum
Sanal etkinlik platformumuz, tamamen özelleştirilebilir ve markalı olarak kendi web sitenize sorunsuz bir şekilde yerleştirilir. Ismarlama etkinlik sayfanızdan bilet satın, satışlarınızı gerçek zamanlı olarak takip edin ve bilet satışlarını en üst düzeye çıkarmak için müşteri bilgilerini yakalayın

Etkinliklerinizi canlı yayınlayın ve izleyicilerinizle bağlantı kurun

Web sitenizde çevrimiçi etkinliklere ev sahipliği yapmanızı son derece basit hale getirdik. Sanal etkinlik platformumuz akışınızı otomatik olarak yerleştirir ve katılımcılarınızın herhangi bir yerden, herhangi bir cihazla katılmasını sağlar. Gereksinimlerinize bağlı olarak farklı özellikler sunmak için Vimeo, Youtube ve Zoom ile işbirliği yaptık. Seçim sizin.

Yayınınızı gizli tutun

Güvenlik çevrimiçi ortamda da en az sahada olduğu kadar önemlidir. Sanal etkinlik platformumuzla gizlilik ve güvenlik konularına odaklandık. Canlı yayını doğrudan web sitenize yerleştirerek kullanıcı erişimini kısıtlayabiliyoruz. Bilet sahipleri, bilet başına bir görüntüleme oturumuyla sınırlıdır, akış bağlantısı kopyalanırsa bağlantı geçerli olmayacaktır. Çevrimiçi etkinliğiniz %100 özel ve güvenlidir.
Beyaz etiketli biletleme
Rezerve koltuklar
RFID Çözümlerimiz

Eklenti özellikleriyle mükemmel yazılım paketinizi oluşturun.

Features Ticketing Recurring Events Reserved Seating Product Sales Registration Virtual events Onsite Solutions Access Control Cashless Payments Benefits White Label Data Rich International All Features 3rd party extensions Solutions Corporate Adventures Entertainment POLICIES Terms & Contidions For Organizers Terms & Contidions For Customers Privacy Policy For Organizers Privacy Policy For Customers Purchase Policy Cookies Policy ABOUT / CONTACT IMPRIT