Concert Theatre Festival Family Education Sport Dance

Zamanlanmış bilet sistemi

Yinelenen etkinlikleri, günlük etkinlikleri veya zaman aralıklı etkinlikleri stres olmadan çalıştırın.

Tüm etkinliklerinize ev sahipliği yapın

Bir dizi tekrarlanan etkinliğe ev sahipliği yapmak için ilgi çekici, paylaşması kolay bir sayfa oluşturun. Bu, etkinliklerinizi zahmetsizce bir araya getirmenin ve bir sonraki etkinliğin ne olacağını göstermenin basit bir yoludur. Listeleme sayfanızın görsellerini, rengini ve temasını kişiselleştirerek etkinliklerinizin tarzına uyum sağlayın.

Birden fazla zamanı ve etkinliği yönetmenin en kolay yolu

Etkinliklerle, biletlerle ve saatlerle uğraşmayı bırakın. Etkinliklerinizi tek bir yerden, tek seferde yönetin, düzenleyin ve planlayın. Güçlü ama basit, sadece bir resim, bilet veya açıklamada değişiklik yapın ve bu değişiklikleri tüm etkinlik programınıza uygulayın.

Katılım raporları ile daha derin içgörüler elde edin

Gerçek zamanlı kapasite raporları ile bir bakışta önemli bilgiler edinin. Grafikler halinde düzenlenmiş önemli verileri tek bir yerde bulun. Kalıpları ve eğilimleri belirlemek için görsel araçları kullanın ve masaüstü veya mobil cihazlarda eyleme geçirilebilir raporları kaydedin.
  • Akıllı tekrar zamanlayıcı
  • Değişiklikler için toplu düzenleyici
  • Birden fazla bilet ve ürün tipi
  • Stok ve kapasite yönetimi
  • Rakipsiz müşteri desteği
Etkinlik deneyiminizi dönüştürün
Features Ticketing Recurring Events Reserved Seating Product Sales Registration Virtual events Onsite Solutions Access Control Cashless Payments Benefits White Label Data Rich International All Features 3rd party extensions Solutions Corporate Adventures Entertainment POLICIES Terms & Contidions For Organizers Terms & Contidions For Customers Privacy Policy For Organizers Privacy Policy For Customers Purchase Policy Cookies Policy ABOUT / CONTACT IMPRIT