Concert Theatre Festival Family Education Sport Dance

Nakitsiz ödemelerin gücünden yararlanın

Nakitsiz entegrasyon ile etkinliklerinizin ödeme yapma ve alma şeklini değiştirin.

Ödemeleri almanın daha basit, daha güvenli ve daha akıllı bir yolu için nakitsiz bir etkinlik sistemini benimseyin.

Verimsiz nakit işlemlerini kolay, güvenli ve özel nakitsiz ödemelerle değiştirin. EQtickets, tercih ettiğiniz nakitsiz sağlayıcı ile bilet rezervasyonundan yerinde satın alımlara kadar sorunsuz bir deneyim oluşturmak için açık bir API entegrasyonu sunar. Oyunun bir adım önünde olmak için nakitsiz devrime katılın

Nakitsiz ödemelerle gelirinizi artırın

Etkinlik müdavimleri nakitsiz ödemeleri kullanırken %30'a kadar daha fazla harcama yapar, daha hızlı işlemler daha fazla satış anlamına gelir. EQtickets neredeyse tüm nakitsiz ödeme sistemleriyle entegre olabilir, böylece ışık hızında temassız işlemlerden yararlanabilirsiniz.

Bir dokunuşla ödemeleri alın

Müşterilerinize ödeme yapmaları için daha hızlı bir yol sunun. Tek yapmaları gereken dokunmak ve gitmek! Nakitsiz entegrasyon sayesinde, müşterileriniz ister banka kartlarıyla ister mobil cihazlarıyla ödeme yapsın, her satışı kabul etmeye hazır olabilirsiniz. Tamamen temassız kalırken satıcıları katılımcılarınızla buluşturmanın basit bir yoludur.

Sorunsuz, güvenli işlem garantisi

Temassız çipli kart, mobil veya giyilebilir ürünler ile ödeme yapmak için dokunduğunuzda, maksimum işlem güvenliğini sağlamak için ayarlayabileceğiniz bir dolandırıcılık önleme eşiği bulunur. Nakitsiz entegrasyon, nakit kullanımını ortadan kaldırmanıza ve paranızın izlenebilirliğini artırmanıza olanak tanır; böylece etkinliklerinizi dolandırıcılık kayıplarına ve yetkisiz işlemlere karşı koruyabilirsiniz.
  • Sahadaki kuyrukları azaltın
  • Kişi başına harcamayı arttırın
  • Güvenli ödeme yapılmasını sağlayın
  • Sorunsuz entegrasyon
  • Güvenilir gerçek zamanlı görüntüleme
  • İsteğe bağlı yerinde eğitim & destek
Etkinlik deneyiminizi dönüştürün
Features Ticketing Recurring Events Reserved Seating Product Sales Registration Virtual events Onsite Solutions Access Control Cashless Payments Benefits White Label Data Rich International All Features 3rd party extensions Solutions Corporate Adventures Entertainment POLICIES Terms & Contidions For Organizers Terms & Contidions For Customers Privacy Policy For Organizers Privacy Policy For Customers Purchase Policy Cookies Policy ABOUT / CONTACT IMPRIT