Concert Theatre Festival Family Education Sport Dance

Tam erişim ve kapasite kontrolü

Bitmek bilmeyen kuyruklara elveda deyin, Access Control girişlerinizin kontrolünü size geri veriyor

Bilet tarama ile doğrulamayı hızlandırın, sahtekarlığı önleyin ve ziyaretçi sayınızı takip edin.

Erişim Kontrolü, katılımcılarınızın geri döndüklerinde kendilerini güvende hissedecekleri sezgisel ve temassız bir deneyim yaratmanıza yardımcı olur. Kalabalık alanları önlemek ve konukların birbirlerinden her zaman güvenli bir mesafede olmalarını sağlamak için son derece verimli bir check-in süreci benimseyin.

Tarama yaparak erişimi doğrulayın

Erişim Kontrolü, katılımcılarınızı etkinliklerinize hızlı bir şekilde dahil etmek için otomatik doğrulama kullanır. Karmaşık kurulumları unutun, Access Control Uygulamamız ile mobil cihazlarınızı tarayıcılara dönüştürebilirsiniz. Kuyrukların hareket etmesini sağlamak için QR mobil biletleri anında tarayın. Güvenli, kolay ve ultra hızlı.

Mekânınızın tüm kontrolünü elinize alın

Erişim kontrolü, aynı verimlilik ve kontrol seviyesini korurken karmaşık kurulumlara uyacak şekilde tasarlanmıştır. Mekanınızda doğru kişilerin doğru yerlere girmesini sağlamak için birden fazla erişim bölgesi oluşturun. VIP alanlarından kısıtlı bölgelere kadar, bilet türlerine, kapasite sınırlarına ve günün belirli saatlerine göre hayranları kabul etmek veya reddetmek için kurallar belirleyin.

Canlı veri parmaklarınızın ucunda

Hareket halindeyken kapasite seviyelerini takip edin. Gerçek zamanlı katılımcı verilerine erişmek ve katılımı aktif olarak yönetmek için tek bir dokunuş yeterli. Verileriniz tüm uygulamalar ve cihazlar arasında anında senkronize olur, böylece nerede olursanız olun trafik akışını veya belirli alanların kapasitesini analiz edebilirsiniz.

Sorunsuz bir sistem

Etkinliklerinizin her yönünü tek bir entegre platform üzerinden yönetin. Erişim kontrol verileriniz, diğer bağlı sistemlerinizle doğrudan kontrol panelinize senkronize olur ve size güçlü bir etkinlik genel görünümü sağlar. EQtickets kontrol paneli, müşteri verilerinizin, temassız etkileşimlerinizin ve nakitsiz ödemelerinizin etkili bir şekilde birlikte akmasını sağlar.
  • Dolandırıcılığı ortadan kaldırın
  • Girişleri hızlandırın
  • Güvenilir gerçek zamanlı verileri görüntüleme
  • Karmaşık giriş akışlarını ayarlayın
  • İsteğe bağlı yerinde eğitim ve destek
Müşteri deneyiminde dönüşüm yaratın
Features Ticketing Recurring Events Reserved Seating Product Sales Registration Virtual events Onsite Solutions Access Control Cashless Payments Benefits White Label Data Rich International All Features 3rd party extensions Solutions Corporate Adventures Entertainment POLICIES Terms & Contidions For Organizers Terms & Contidions For Customers Privacy Policy For Organizers Privacy Policy For Customers Purchase Policy Cookies Policy ABOUT / CONTACT IMPRIT